حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مردان خوشتیپ چگونه لباس میپوشند

مردان خوشتیپ چگونه لباس میپوشند؟

رازهایی که مردان خوشتیپ برای انتخاب لباس دارند

قسمت اعظمی از شیک پوشی آقایان  به نحوه ی انتخاب لباس آنها بستگی دارد.به این صورت که اگر آگاه باشند چه لباسی انتخاب کنند قدمی بزرگ در مسیر شیک پوشی برداشته اند .

احتمالاً اینم سوال برای شما هم پیش آمده که آقایان خوشتیپ برچه اساسی لباس انتخاب میکنند.

 

دراین بخش از  امیلیوساچی شما را در یافتن پاسخ این سوال راهنمایی خواهیم کرد:

 

نحوه ی انتخاب لباس برای اقایان سایز بزرگ و درشت هیکل

آقایانی که سایز بزرگ و درشت هیکل هستند باید از پوشیدن لباس های یقه اسکی بپرهیزید علی الخصوص اگر گردنی کوتاه هم داشته باشند.

کمربند را عضو دائم انتخاب هایتان قرار دهید اما نه به صورتی که بستن آن موجب بیرون زدن شکمتان باشد .

کت هایی که در پشت دارای دو چاک هستند  شما را درشت تر نشان خواهند داد پس تا جایی که امکان دارد از انتخاب آن پرهیز کنید و از کت های بدون چاک یا تک چاک استفاده کنید .

لباس هایی که دارای راه راه افقی باشند به سایز شما اضافه میکنند ، به ویژه در مواقعی که فرد دارای شکم هم باشد ،راه راه های عمودی اما انتخاب مناسبی هستند.

در صورتی که اندامی لاغر و قدی بلند دارید:

هنگامی که لاغر هستید با پوشیدن لباس های سایز بزرگ هرگز چاق تر به نظر نمیرسید ،شما باید همیشه دقیقا لباسی متناسب با سایز خودتان انتخاب کنید نه تنگ تر نه گشادتر .

استایل هایی که تنها دارای یک رنگ هستند اصلاً برایتان مناسب نیستند و دست کم باید از ۲ رنگ متضاد در استایلهایتان استفاده کنید تا لاغریتان پنهان شود.

پوشیدن لباس هایی با راه راه عمودی برای مردان لاغر و قد بلند مناسب نیستند چون باعث میشود قد بلند تر دیده شوید ،بهتر است از لباس هایی با راه راه افقی برای پهن تر به نظر رسیدن استفاده کنید.

 

مردانی با قدی کوتاه :

مهم ترین نکته برای مردانی که دارای قدی کوتاه هستند انتخاب کفشی مناسب است .سعی کنید کفشی انتخاب کنید که کمی پاشنه مخفی داشته باشد،کفش های پاشنه تخت مناسب شما نیستند.

 

 

khatereh
ارسال دیدگاه
X