حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

مکان های مناسب پوشیدن بافت مردانه

مکان های مناسب پوشیدن بافت مردانه

فصل سرما طبیعتا باعث نیاز به لباسهایی گرم می شود .سرمای صبح زود ، مسیر برگشت و دمای محل کار نیز احتمالاً خنک تر از همیشه است . تمام این ها نشانه های فرا رسیدن زمان پوشیدن بافتنی مردانه است . از یقه اسکی گرفته تا بافت پولو ، امیلیو همه چیز را درباره موارد استفاده ی بافت ها برایتان شرح می دهد:

یکی از لباسهایی ضروری که هر مردی باید داشته باشد پلیور یقه هفت است که جزئی از لباس های رسمی و کلاسیک است .

مورد استفاده ی این لباس به دوران ۱۹۲۰ میلادی که لباس هایی با طرح های شلوغ رواج داشته برمیگردد که اولین طرح های این پلیور ها  نیز دارای رنگ هایی جیغ و روشن بودند اما باعث خوشحالی است که گذر زمان باعث ار بین رفتن محبوبیت این استایل ها و سبک ها شده است .

اما با این وجود هنوز هم میتوانید پلیور یقه هفت را در طراحی ،رنگ  و جنس های بسیار متنوع استفاده کنید .

امروزه مجبور به قناعت به یک  ظاهر عادی نیستید و میتوانید استایل های متفاوتی را امتحان کنید.

اگر در ذهنتان پوشیدن پلیور یقه هفت شما را همانند یک بچه مدرسه ای خواهد کرد نگران نباشید امیلیو به شما میگوید که چطور پلیور بپوشید تا نه بیشتر از سنتان نشان دهید نه کمتر.

 

موارد استفاده از پلیور یقه هفت مردانه :

در اغلب موارد آقایان پلیور یقه هفت را روی پیراهن مردانه میپوشند اما بدین معنا نیست که شما نتوانید از پلیور برای استایل روزمره خود استفاده کنید.اگر شما فردی هستید که پوشیدن پیراهن جزوعلاقمندی هایتان است از رنگی متضاد با پلیورتان برای پوشیدن استفاده کنید ،باز گذاشتن ۲ یا ۳ دکمه ی اول بدون شک ظاهری متفاوت بریتان میسازد و مزیت آن این است که دکمه و یقه پیراهن شما را آزرده نخواهد کرد .

برای داشتن تیپی مناسب تر برای فعالیت های روزمره استفاده از یک تیشرت یقه گرد در زیر پلیور ،خطوط گردن شما را نیز به ننمایش می گذارد و از آنجا که این ترکیب بندی یک استایل روزمره است انتخاب رنگ بر حسب سلیقه خودتان است اما در صورتی که رنگی انتخاب نکنید که بیش از اندازه با پلیورتان در تضاد باشد .

ترکیبی از یک پیراهن با یقه بسته و استفاده از کراوات استایلی کلاسیک برایتان میسازد ، اما نکاتی هم باید مد نظرتان باشد تا شبیه به پسر بچه های مدرسه ای به نظر نرسید .

استفاده از بافت های شیک و ساده

گزینه مناسبی برای محل کار است اگربافت کم ضخامت و نرم باشد میتوانید به راحتی آن را با کت و شلوار ترکیب کنید .یقه ی گرد یک پلیور کارایی زیادی دارد و میتوانید آن را به تنهایی نیز استفاده کنید یا پیراهن خود را در زیر یا روی آن بپوشید،همچنین میتوان بین پیراهن و کت از آن استفاده کرد.

یقه اسکی

میتواند به اندازه یک پیراهن و کت و شلوار رسمی به نظر برسد.

تنها کافیست در انتخاب نوع بافت آن دقت لازم را به کار ببرید.

همچنین میتوان با کت و شلوار و کفش رسمی هم پوشید و برای ساعت های بعد کار هم لباس مناسبی است .

 

بافت پولو

به همراه یک شلوار تقریبا غیر رسمی فوق العاده است.

همچنین اگر بخواهید ظاهری نیمه رسمی داشته باشید میتوانید  آن را زیر کت به جای پیراهن بپوشید .

 

khatereh
ارسال دیدگاه
X